Náš tým

Mgr. Jarmila Fridrichová

Mgr. Jarmila Fridrichová

Pedagog

Paní učitelka Jája pochází ze slovenské Nitry, kde vystudovala předškolní pedagogiku. Během studijního pobytu v Londýně získala též Cambridge Certificate. Velkým pozitivem je vlídný, klidný a profesionální přístup k dětem, trpělivost a výborná příprava na každodenní činnost. Dětem Jája vytváří osobní portfolia a rodiče tak dostávají kompletní přehled o činnostech a vývoji dítěte v MŠ. V rámci aktivit s dětmi zastřešuje šikovné ručičky, předškoláčka, malého logika a dramáťáček.
Přínosná je i hra na klávesy, flétnu a saxofon. Vzhledem k aktivní angličtině je s tetou Jájou výuka dvojjazyčná.

Petra Koberová

Petra Koberová

Pedagog

Teta Péťa pochází ze Žacléře. V roce 2016 dokončila Střední odbornou školu pedagogickou v Nové Pace, obor předškolní a mimoškolní pedagogika a dále se vzdělává. Dále absolvovala kurz dětského animátora a kurz sportovního trenéra všeobecné pohybové přípravy dětí.
Přípravě různých aktivit pro děti se věnuje již dlouhou dobu. S dětmi ráda vyrábí, soutěží, hraje si a pomáhá jim objevovat okolní svět. Paní učitelkou si přála být už od mala a i proto si práci s dětmi velmi užívá a baví ji.

Nikola Kordová

Nikola Kordová

Certifikovaná chůva, vedoucí výdejny

Teta Nikča pochází z Trutnova a je maminkou dvouleté Viktorky. V mateřské škole pečuje o dvouleté děti. Děti ji milují pro její otevřenost a akční přístup. Všem dětem v mateřské škole též připravuje chutné svačinky s ovocem a zeleninou, které si v mateřské škole sami pěstujeme, a vydává obědy.

ZŘIZOVATEL
ABLE mateřská škola a znalecká a realitní a.s.
Náchodská 162, 541 01 Trutnov, Poříčí
IČ: 27529410, DIČ: CZ27529410

PROVOZOVATEL
ABLE mateřská škola a znalecká a realitní a.s.

STATUTÁR
Klára Danielis
+420 777 260 315

MŠ MELUZÍNEK
Spojovací 61, 541 01 Trutnov
+420 777 260 315
meluzinek@ablems.cz